| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,003times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-46 |
| Τάση | AC380V |
|---|---|
| Εγκατάσταση της δύναμης | 15kw |
| Περίοδος εξουσιοδότησης | 1year |
| Προέλευση | ZheJiang ΚΙΝΑ |
| Χρόνος παράδοσης | 6-10days |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Πυκνότητα αφρίσματος | 10-40g/l |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Δύναμη | 14 kW |
| Πληθυσμός αφρού | 8-30 G/L |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3370 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3380 mm |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Ψηλά |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4950x3450 χιλιοστά |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3370 mm |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Ψηλά |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4940x3480 χιλιοστά |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3380 mm |