| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Ψηλά |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4910x3510 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 12-30 g/l |
| Εισόδου | 40/50 |
| Βάρος | 2500-8000kg |
| Πίεση | 0.6-0.8 |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-100S |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Μέγιστο ύψος προϊόντος | 3600 χιλ. |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |