| Ικανότητα διαδικασίας | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Πρωτοϋλικά | EPS |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Βάρος | 4000 kg-7500 kg |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Πρωτοϋλικά | EPS |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Βάρος | 4000 kg-7500 kg |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 12-30 g/l |
| Εισόδου | 40/50 |
| Βάρος | 2500-8000kg |
| Πίεση | 0.6-0.8 |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |