| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Ψηλά |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4950x3470 χιλιοστά |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Ψηλά |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4930x3490 χιλιοστά |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-110S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Πρωτοϋλικά | EPS, XPS, EPP |
| Δύναμη | 380V/50Hz |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
|---|---|
| Ζωή της Μούχλας | 100.000 φορές |
| Πρωτότυπη ύλη | Σύνθετα αλουμινίου |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 6-10days |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Υψηλή |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4960x3390 mm |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Υψηλή |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4960x3390 mm |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
|---|---|
| Ζωή της Μούχλας | 100,015 φορές |
| Πρωτότυπη ύλη | Σύνθετα αλουμινίου |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Σφιχτότητα EPS | 5-48 |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 12-30 g/l |
| Εισόδου | 40/50 |
| Βάρος | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |