| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 60-140S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Διάμετρος αίθουσας διεύρυνσης | 1200 χιλιοστά |
|---|---|
| Όγκος αιθουσών επέκτασης | 2.2m3 |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4900x4700x3200 χιλιοστά |
| Expansion Chamber Diameter | 1200mm |
|---|---|
| Expansion Chamber Volume | 2.2m3 |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4900x4700x3200 mm |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Υψηλή |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Overall Dimensions | 4490x4970x3400 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Τετάρτη | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Παρακολούθηση διαδικασιών | Υψηλή |
| Λιμάνι | ΣΑΝΧΑΙΑ/ΝΙΝΓΚΟ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικές διαστάσεις | 4490x4970x3410 mm |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος μεταποίησης | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Χρόνος κύκλου | 120-300S |
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή αφρώσεως |
|---|---|
| Απαιτείται ύψος δωματίου | 5 μέτρα |
| Καταγωγή | Ζετζιάνγκ Κίνα |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική ενέργεια |